GÜVEN. DUA ET. İTAAT ET.
& OYNA!
Seçili AORUS oyuncu anakartlarından
satın al ve Far Cry 5 PC oyun anahtarına ücretsiz* sahip ol.
*Lütfen şartlar ve koşullara bakınız.
1 Mart - 30 Nisan 2018 arasında
#AORUSFARCRY5
Far Cry 5 PC Standard Edition, seçili bir AORUS anakartını (1 Mart - 30 Nisan 2018 arasında) satın alan ve tüm resmi promosyon kayıt şartlarını ve koşullarını yerine getiren kullanıcılar tarafından kullanılabilir.

Katılım Şartları:
  1. 1. Bu promosyon, sadece listelenmiş şu ülkelerde ikamet edenler için geçerlidir: Avusturya, Belçika, Bosna Hersek, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İzlanda, İtalya, İrlanda, İsrail, Lüksenburg, Makedonya, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Ukrayna, ve Birleşik Krallık.
  2. 2. Tüm katılımcılar en az 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.
  3. 3. Ürününüzün, geçerli bir satıcıdan alınmış olması gerekmektedir.
  4. 4. AORUS Kulübe üye olunmalıdır.
  5. 5. Anakartın iade edilmesi /para iadesi yapılması durumunda veya geçerli bir satışın yapıldığının kanıtı olmadığı durumlarda, eğer oyun kodu hali hazırda kullanılmış ise GIGABYTE, oyunun tam değerinin iadesini isteyecektir.
  6. 6. Far Cry 5 PC Standard Edition Oyun Anahtarı sadece Uplay de aktive edilebilir. Oyunu aktive etmek için lütfen http://farcrygame.com/gigabyteredeem sayfasını ziyaret ediniz.


Uygun Satıcıların Listesi
©2018 Ubisoft Entertainment. All Rights Reserved. Far Cry, Ubisoft and the Ubisoft logo are registered or unregistered trademarks of Ubisoft Entertainment in the US and/or other countries. Based on Crytek's original Far Cry directed by Cevat Yerli. Powered by Crytek's technology "CryEngine".
Son çıkan AORUS Gaming Z370 / H370 anakartını al,
Far Cry ® 5 PC oyun anahtarına ücretsiz sahip ol.
TOP